Araç ve Fiyat Sorgulama
Alış Bilgileri
Alış Yeri:
Alış Tarihi:
Alış Saati:
İade Bilgileri
İade Yeri:
İade Tarihi:
İade Saati:
Filo Kiralama

Kuşadası Filo Kiralama

Otomobillerin satın alınmasından dolayı şirketiniz ciddi oranda finansman kaybı ile karşı karşıya kalmaktadır. Örneğin; otomobiller banka kredisi ile alındığında en az %25-30 oranında peşin para ayrılması gerekmektedir.Kredi kullanarak yapılan alımlarda firma araç alım masrafı dışında faiz masraflarını da karşılamak durumundadır. Oysa Global Rent A Car’dan araç kiraladığınızda şirket sermayesinden filo için toplu para çıkışı olmaz ve şirketiniz bu kazancı başka yatırımlar için kullanabilir.Muhasebe Birimleri, otomobiller ile ilgili yüzlerce fatura ya da fiş ile uğraşmaz. Amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla ilgilenmek zorunda kalmaz. Kiralama sistemi bu yönü ile muhasebeye zaman açısından büyük avantaj sağlar.

İhtiyacınız olan aracları kiralayın işletmenizden ani nakit çıkışı olmasın; taksit, taksit kullandıkça ödeyin. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyin, size yeni araçlar verelim; taksit, taksit ödemeye devam edin.

Ocak ve Temmuz dönemlerindeki vergi pulları, egzoz muayene pulları ve fenni muayeneler Global Rent A Car tarafından yaptırılır ve müşterilerimiz filo operasyonu için kaynak ve zaman ayırmak zorunda kalmaz. Global Rent A Car'ın keseceği aylık kira faturası doğrudan gider yazılır ve şirketinize vergi avantajı sağlar. Kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay firmanızın ödeyeceği KDV’den mahsup edilerek vergi avantajı yaratır. Aylık kira bedeli faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.

Ekonomik koşullar, devletin politika değişiklikleri, üreticilerin kampanyaları, pazardaki arz talep dengesi, kullanıcıların alışkanlıkları, ikinci el fiyatları artık sizi ilgilendirmeyecek. Araçlarınızı kiralayarak, tüm finansal risklerinizi Global Rent A Car'a devrettiğiniz gibi, garanti ve hasar süreçlerinin takip edilmesi sorumluluğunu devretmiş olacaksınız.